Kilka słów o KOSMATO.PL

''Sklep KOSMATO.PL prowadzony jest z zachowaniem najwyższej jakości obsługi klienta przez zespół doświadczonych sprzedawców oraz specjalistów sprzedaży internetowej. Doświadczenie w sprzedaży kosmetyków, artykułów higienicznych i artykułów gospodarstwa domowego sięga 1994 roku, kiedy powstał nasz pierwszy punkt stacjonarny sprzedaży detalicznej. Od tamtego czasu podnosimy jakość obsługi i wyszukujemy najlepszą ofertę naszym Klientom.

Wraz z doświadczeniem handlowym przyszło doświadczenie związane ze stosowaniem preparatów kosmetycznych i higienicznych. Porady związane z wyborem kosmetyku, łączeniem produktów czy dostosowaniem produktu do okazji przybrały miarę naszej domeny, kluczowej cechy, która przyczyniła się do naszego sukcesu i codziennie powiększa grono lojalnych klientów zadowolonych z odpowiednio dobranego preparatu.

W 2012 rokiem rozpoczęliśmy sprzedaż internetową, początkowo przez serwisy aukcyjne, później również przez sklep internetowy. KOSMATO.PL to kanał skierowany do klientów ceniących wygodę i dobre ceny profesjonalnych produktów.


ATESTOWANE PRODUKTY

Nasza oferta składa się z produktów oryginalnych, atestowanych przez Państwowy Zakład Higieny. Wszystkie towary sprowadzane są przez nas z wyselekcjonowanych źródeł i oficjalnych dystrybutorów. Dzięki temu macie Państwo pewność, że sprzedawany przez nasz sklep towar jest najwyższej jakości i pochodzi z legalnych kanałów sprzedaży.


Z każdym dniem staramy się jak najlepiej wykorzystać zdobytą przez lata wiedzę, aby zwiększyć satysfakcję Klientów. To dzięki Państwu osiągamy kolejne sukcesy. Dziękujemy!

Chcesz wiedzieć o nowościach i promocjach?

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.