Formy płatności

Przelew zwykły

''

Przelew internetowy

''

Płatność przy odbiorze

''

Karta kredytowa

''Przelew zwykły ''

Po złożeniu zamówienia do Klienta wysyłany jest numer konta bankowego, na jaki należy dokonać przelewu. Ta forma płatności nie niesie za sobą dodatkowych kosztów. Zamówienia realizowane są po zaksięgowaniu wpłaty na koncie KOSMATO.PL.
Przelew internetowy ''

Jest to jedna z najszybszych form płatności, całkowicie bezpieczna, a informacja o dokonaniu płatności pojawia się w KOSMATO.PL bardzo szybko. Zamówienia realizowane są po otrzymaniu informacji o dokonaniu płatności przez Klienta. Ta forma płatności obciążona jest dodatkową opłatą w wysokości 1,5% wartości zamówienia.
Płatność przy odbiorze ''

Zamówienie realizowane za pomocą formy płatności "Płatność przy odbiorze", czyli przez pobranie lub gotówką w punkcie odbioru wymaga dodatkowego potwierdzenia zamówienia przez Klienta. Zamówienia realizowane są od razu po potwierdzeniu przez Klienta. Przy tej formie płatności Klient zobowiązany jest opłacić zamówienie kurierowi lub podczas odbioru osobistego. Ta forma płatności może nieść za sobą dodatkową opłatę za obsługę płatności do 7,50 zł.
Karta kredytowa ''

Jest to jedna z najszybszych form płatności, całkowicie bezpieczna, a informacja o dokonaniu płatności pojawia się w KOSMATO.PL bardzo szybko. Zamówienia realizowane są po otrzymaniu informacji o dokonaniu płatności przez Klienta. Ta forma płatności obciążona jest dodatkową opłatą w wysokości 2% wartości zamówienia.

Chcesz wiedzieć o nowościach i promocjach?

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.